Powitalnia

Powitalnia oraz informacje o naszej Drużynie

Powitalnia

Postprzez Leon » piątek, 20 lutego 2015, 21:07

W imieniu naszej Drużyny witam Was na Forum NAM!

Obrazek

Jednocześnie będziemy wdzięczni, jeśli ci z Was, którzy dokonali rejestracji, napiszą krótko coś o sobie oraz swych zainteresowaniach. Dodam, że osoby, z którymi mieliśmy okazję współpracować razem w terenie, a także te, które są zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi, mogą liczyć na dostęp do Działu Zastrzeżonego, który jest jedną z wewnętrznych części niniejszego Forum.

Przy okazji zachęcam do tego, aby bliżej zapoznać się z naszą Drużyną. Więcej informacji na temat NAM będziecie mogli znaleźć w pozostałych wątkach. W szczególności polecam

Tych z Was, którzy dopiero zaczynają przygodę z Airsoftem lub rekonstrukcją historyczną zapraszam do sekcji Rekrutacja. Znajdują się w niej tematy przeznaczone dla początkujących, w tym także zasady rekrutacji obowiązujące w naszej Drużynie.

Zapraszamy do kontaktu oraz aktywności na naszym Forum, służącej wymianie wiedzy, pogłębianiu posiadanych doświadczeń oraz zdobywaniu nowych umiejętności i informacji w zakresie militariów, a także konfliktu wietnamskiego.
Avatar użytkownika
Leon
 
Posty: 1557
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 19:43
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez » piątek, 20 lutego 2015, 21:07

 

Re: Powitalnia

Postprzez Błażej » czwartek, 17 grudnia 2015, 16:58

Witam Wszystkich po raz kolejny, choć tym razem oficjalnie.
Od mojego ostatniego wpisu na Waszym forum minęło już sporo czasu, ale od czasu do czasu gościłem tu w roli czytelnika. Planuję aktywnie uczestniczyć w Waszym forum, dlatego też zgodnie z prośbą założyciela tematu napiszę krótko o sobie.
Jestem Błażej i tak najczęściej do mnie mówią. Mam 25 lat i obecnie mieszkam w Mogilnie, ok. 90 km od Poznania (zależy którą drogą jadę :) ). Jedna żona, jedna córka :). Z zawodu jestem ratownikiem medycznym i taki też zawód wykonuję. W Airsofcie działam już blisko 8 lat.
Tematem wojny w Wietnamie interesuję się od kilku lat, ale dopiero niedawno kupowanie sprzętu, zamieniłem na kupowanie książek :)
Moja aktywność na forum to będą głównie pytania do Was. W przyszłości, o ile wszystko się dobrze ułoży, będę ubiegał się o członkostwo w NAM.
Pozdrawiam
Błażej
Błażej
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 9 października 2013, 15:31

Re: Powitalnia

Postprzez Leon » niedziela, 31 stycznia 2016, 19:14

@Błażej
Dzięki za Twój wpis, a jednocześnie w imieniu NAM witam na naszym forum. 8-)
Dodam, że każdy sygnał ze strony osób przeglądających nasze kanały informacji (tj. forum, witrynę, fanpage na FB) jest zawsze cenny, a prywatnie cieszę się wiedząc, że również w moich rodzinnych stronach jest ktoś, kto interesuje się Nam Erą. :wink:

Zasadniczo jesteśmy drużyną o profilu "wietnamskim", a nasze zainteresowania historią oraz militariami wyrażamy w różnych obszarach. Airsoft, MilSim, rekonstrukcja historyczna, kolekcjonowanie wyposażenia - każdy, kto widzi się w tych dziedzinach, a komu bliska jest tematyka wojny wietnamskiej, może znaleźć się w naszych szeregach. Jako ciekawostkę dodam, że zdarzyło się NAM również organizować dwukrotnie kurs pierwszej pomocy, prowadzony przez naszych znajomych ratowników z ASMR. :wink:

Jakkolwiek "oferta" z naszej strony jest szeroka, to jednak od jakiegoś czasu trwają u nas działania zmierzające do pogłębienia wizerunku. W nadchodzących tygodniach można też spodziewać się stosownych wpisów z mojej strony w otwartej części forum. Będzie okazja, aby podzielić się posiadaną wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem.

Oczywiście zapraszam też do udziału w naszych wydarzeniach, zarówno airsoftowych, jak i rekonstrukcyjnych. Dodam też, że w przypadku tych ostatnich istnieje nawet możliwość wzięcia udziału, korzystając z naszego rezerwowego wyposażenia.
Jak widać możliwości są i ważne, aby nie tracić zapału w praktykowaniu swojej pasji.
Avatar użytkownika
Leon
 
Posty: 1557
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 19:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powitalnia

Postprzez Błażej » poniedziałek, 1 lutego 2016, 18:38

Dzięki za odzew !

W najbliższym tygodniu planuję zebrać do kupy cały sprzęt 'wietnamski' jaki posiadam i zaprezentować. Zebrać opinie i uwagi na jego temat.

Czekam też na artykuły na forum.

Pozdrawiam
Błażej
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 9 października 2013, 15:31

Re: Powitalnia

Postprzez Leon » niedziela, 14 lutego 2016, 19:11

W miarę możliwości, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy pomóc w ewaluacji wyposażenia. Jakkolwiek można spróbować przedstawić posiadany sprzęt na niniejszym forum lub via e-mail, to jednak najbardziej wartościowe są bezpośrednie spotkania. Może niekoniecznie te o charakterze airsoftowym, na którym po prostu brakuje czasu, aby dokładnie się przyjrzeć rynsztunkowi, to jedank zawsze można odwiedzić nas przy okazji jakiejś imprezy rekonstrukcyjnej lub po prostu spotkać się niezależnie od planowanych przez nas wydarzeń. W każdym bądź razie warto wymieniać się wiedzą i nie bać się zaprezentować zgromadzony sprzęt pozostałym ludziom z "branży". :wink:
Avatar użytkownika
Leon
 
Posty: 1557
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 19:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powitalnia

Postprzez Błażej » piątek, 19 lutego 2016, 12:01

Będę wdzięczny za informację o ewentualnych imprezach rekonstrukcyjnych/stylizacyjnych, które mają odbyć się w najbliższych miesiącach.
Jeśli organizujecie jakieś treningi/strzelanki we własnym 'NAMowym' gronie, to jeśli czas by pozwolił to chętnie bym się wprosił w celach edukacyjno-pokazowych.
Pozdrawiam
Błażej
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 9 października 2013, 15:31

Re: Powitalnia

Postprzez Matt » poniedziałek, 31 lipca 2017, 19:40

Witam Wszystkich, po raz pierwszy na forum, chociaż mieliśmy okazję spotkać się już kilka razy.
Mam na imię Mateusz, mieszkam w Świebodzinie, w województwie lubuskim, około 100km na zachód od Poznania. Mam 25 lat, jestem automatykiem. Tematem wojny w Wietnamie interesuję się od dłuższego czasu, jednak kompletowanie sprzętu pod rekonstrukcję żołnierza US Army z tego okresu rozpocząłem wraz z początkiem przygody z airsoftem, jakieś 2 lata temu. Do tego czasu ograniczałem się do czytania opracowań na temat konfliktu oraz wspomnień żołnierzy biorących udział w nim udział (np. Robert Mason, George Marrett czy Charles Baker) oraz oglądania filmów dokumentalnych. Moje zainteresowania w mniejszym stopniu obejmują również IIWŚ, a w szczególności wojnę na Pacyfiku oraz historię najnowszą regionu, a także wyposażenie wojsk amerykańskich do lat 90.

W przyszłości chciałbym również ubiegać się o członkostwo w NAM-ie.

Pozdrawiam
Mateusz
Once Cav, always Cav...
Avatar użytkownika
Matt
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 31 lipca 2017, 18:53
Lokalizacja: Świebodzin

Powitalnia - Matt

Postprzez Leon » środa, 9 sierpnia 2017, 16:30

@Matt
Cieszę się, że się odezwałeś również na naszym forum, na którym witam Cię w imieniu naszej grupy. :)
Jednocześnie zapraszam Cię jako rekruta do Działu Zastrzeżonego, na którym można znaleźć więcej informacji na temat naszej działalności oraz planowanych spotkań.
Przy okazji życzę też niesłabnącego zaangażowania w zainteresowanie wietnamską tematyką oraz powodzenia w procesie rekrutacji. :wink:
Avatar użytkownika
Leon
 
Posty: 1557
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 19:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powitalnia

Postprzez Matt » środa, 9 sierpnia 2017, 17:31

Dzięki za zaproszenie w Wasze szeregi.
Once Cav, always Cav...
Avatar użytkownika
Matt
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 31 lipca 2017, 18:53
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez » środa, 9 sierpnia 2017, 17:31

 


Powrót do Witamy na Forum NAM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron